Web Tasarım

Reklamcılığın can damarı İnteraktif alanda sizi temsil eden Web Sitenizi projelendirirken fiziki anlamdaki hedefleriniz ile örtüşen sistemler tasarlıyoruz. Görsel tarafı çok kuvvetli ve kreatif siteler olmakla birlikte, ziyaretçinin beklentilerini iyi tahlil eden ve onlara anında fikir veren ya da kafasındaki soru işaretlerini gideren siteler tasarlıyor ve kurguluyoruz.

Web siteleri belirlenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlanır. İnternet kullanıcıları genel olarak aradıkları konuları arama motorları üzerinden ararlar. Bu sebeple web sitelerinin arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlanması en önemli önceliktir. Fakat sadece arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı ayırt edilmenizi sağlamaz.

Tasarım yaparken nelere dikkat ediyoruz.

Web sitenizi, her zaman fiziki bir dükkan, işyeri ya da fabrika olarak kabul ediyoruz. Tabi ki web sitenizin ziyaretçileri de sizin işyerinize gelen birer müşteri. Nasıl ki işyerinize gelen müşterilerinizin, ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında size soruları oluyorsa, aynı sorular ya da soru işaretleri de web sitenize girdiğinde de olacaktır. Bu anlamda anasayfanın kurgusunun bu beklentiler üzerine kurulu olması gerekmektedir..

Ekibimiz

Web Konusunda Yeteneklerİmİz

Web Design 95%

HTML/CSS 85%

Wordpress 90%

Marketing 90%

PHP & MySQL 99%

PSD Design 96%

Web Tasarım

Web tasarım bir web sitesinin genel görünümünün dışında, firmanın vermiş olduğu önemi ve güveni temsil eder. İçerik olarak müşteriye ne kadar güven sağlarsanız, dönüşünü o kadar iyi sağlamış olursunuz.

Nehir Tasarım Çözümleri olarak kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınızı hem müşteri odaklı hem de kalite standartları gereğince hassasiyetlerinizi en iyi şekilde analiz ederek çözüme ulaştırıyoruz.

100% MüŞterİ Memnunİyetİ

Colors